Listopad 2012

Leopard outfit :)

23. listopadu 2012 v 19:49 Outfity
Ahojte, mám tu zase nějaký ten outfit. Tentokrát Leopardí :). Mě se ták líní věci s leopradím vzorem. A tohlecto tričko je úžasné !! Chci ho ! :) Mě se líbí takové krátké trička, ale doma žádné nemám.
Citát 0.2

22. listopadu 2012 v 19:42 Photography
Přidávám další fotku s citátem. Tuhlectu fotku jsem fotila 17.srpna. Byla jsem přihlášená do jedné fotosoutěže a téma bylo Přátelství, a tak mě napadlo vyfotit tuhlectu fotku. Jinak v té soutěži jsem vyhrála 2. místo :)

"Přítel je, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád. Je to osoba, s kterou se odvažujete být sám sebou."

Pokus o meme :DD

21. listopadu 2012 v 19:39 Andy
Ahoj projížděla jsem pc a našla tady tenhle obrázek. Zkoušela jsem vyrobit meme :DD Tak tady to je :D

Colorky 0.2

20. listopadu 2012 v 16:59 Graphics
Ahooj. Zase tu mám nějakou tu grafiku a to další colorky :) Líbí alespoň trošku ??

Moje osobnost

17. listopadu 2012 v 11:55 TT
Čaute tak už zase píši článek na téma týdne. Opět nečekejte nic dlouhého ;)
Pod pojmem osobnost si asi většina z nás vybaví slovo JÁ. Ano i já si vybavím sebe. Každý z nás je nějaká osobnost. Každý má jiné vlastnosti, každý nějak vypadá, každý je v něčem dobrý. Jaká vlastně jsem? No podle mě jsem hodná- nezlobím :D, jsem hodná i tím, že třeba někomu ve škole půjčím nějaké sešity, pomáhám lidem. Dále jsem asi slušná, přátelská- Mám pár dobrých kamarádů a mám je moc ráda♥ ale také existují lidé, se kterými se nekamarádím. Jsem určitě i úsměvavá- jo taky mám nějaký ten den, kdy na mých ústech se neobjeví úsměv, ale to zas až tak často nebývá. Já se ráda směju. Jsem veselý tip člověka. Některé věci beru ze srandy, směju se každé volovině :D. Jsem šťastná! A jaká vlastně třeba nejsem? Tak nemyslím si o sobě třeba, že jsem až tak poctivá, no jak v čem :), co ještě nejsem tak třeba odvážná, chytrá,důkladná..

Citát 0.1

15. listopadu 2012 v 18:23 Photography
Dneska jsem tak projížděla počítač a prohlížela jsem si fotky. Napadlo mě, že bych některé vybrala a dala bych je na blog, ke každé fotce bych napsala nějaký citát. Všechny fotky by byli moje! Tady je první. Jinak tahlecta fotka byla focená 10.července 2011. Jednou takhle večer jsem se nudila a tak jsem si vzala foťák a šla fotit :)
"Pokud máš pocit štěstí, porozhlédni se pořádně kolem sebe. I přesto nic nevidíš? Tak čekej, houkající vlak se během pár vteřin dostaví"

Adele- Skyfall

12. listopadu 2012 v 17:52 Music♪♫
Ahojky. Znáte tuhle písničku ?


Já Adele teda skoro vůbec neposlouchám, ale tahle písnička je vážně úžasná !
Líbí ? :))

Náhoda je blbec..

11. listopadu 2012 v 12:30 TT
Tak píšu zase na téma týdne. Nečekejte nic dlouhého.
Náhoda je blbec ? Jo to je. Třeba když Vám někdo zlomí srdce a vy už ho pak nikdy v životě nechcete potkat. Ale pak jdete a náhodou tam ten člověk je. Tohle se mi už stalo. No hrozný pocit. Nesnáším, když potkám někoho, koho jsem nechtěla vidět a nebo koho už nikdy vidět nechci. S náhodou je to třeba ve škole. Když máte s někým stejný chyby v písemce, nebo v něčem takovém a pak učitelé Vás podezdřívají, že jste to opsali. Nebo když zrovna nějaký učitel zkouší a vyvolá zrovna Váš, kteří se zrovna na hodinu neučili, takže dostane za 5. Mám s tím vlastní zkušenosti, už několikrát se mi to stalo, ale tenhle rok naštěstí ještě ne :D! Ale náhoda nemusí být vždy jen negativní, ale přece také i pozitivní. Něco z negativního se může i stát nakonec pozitivního. Jinak k tomuto tématu mě napadá slovo karma - v buddhismu označuje přírodní zákon příčiny a následku , čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem.. Způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání způsobuje štěstí. Každé slovo a myšlenka zanechává otisky v mysli...

Johny Depp

10. listopadu 2012 v 16:20 Stars
Johny Depp? Tak tohohle herce zná asi většina z nás. Já osobně ho mám ráda :)

1. obrázek je z filmu Karlík a továrna na čokoládu. Miluji tenhle film♥ V tomhle filmu si zahrál roli Willyho Wonky.
2. obrázek z filmu Alenka v říši divů. Na tomhle filmu jsem byla ve 3D kině v Plzni. Docela se mi líbil. Zahrál si roli Kloboučníka.
3. obrázek z filmu Piráti z Karibiku.
4. obrázek je z filmu Střihoruký Edward. Je to už sice starší fim (1990), ale je pěkný :)

Něco o něm ?
Celým jménem John Christopher Depp.
Narozen 9.června 1963 v USA.
Je ve znamení Blíženců.
Nejlepší herec ve filmovém muzikálu nebo komedii.
Po rozchodu rodičů měl problémy s drogami.

Máte rádi také tohohle herce ? :)♥

Velká fanynka Harryho Pottra

9. listopadu 2012 v 16:49 Andy
Tak asi většina z nás viděla Harryho Pottra. Já bych na něj mohla koukat furt ! Nedávno ho dávali na nově. Koukala jsem na 2,3,4 v TV, ale vždycky jsem u toho usnula. Na 6 a 7 jsem se pak koukala na DVD. Jo Harryho jsem už viděla milionkrát! :) Můžu na něj fakt koukat pořad. Určitě za pár měsíců si ho zase pustím. :D Když jsem byla malá, tak jsem si vedla takový sešit, kde jsem měla napsaná různá kouzla :DD. No jinak 1,2,3,4 jsou asi nejlepší díly. 5 ta ještě taky tak nějak jde, 6 díl ten se mi zas až tak nelíbil, ale neříkám, že nebyl špatný :) a poslední taky docela dobrý, akorát, že se to moc neodehrává v Bradavicích jako třeba 1,2,3 díl. Na 7 1. části jsem byla v kině dokonce dvakrát :D a pak jsem byla asi i na nějakých těch starších na 4 jsem asi byla na 2 nebo dokonce na všech už si to moc nepamatuji :D. Jinak přemýšlela jsem o tom, že si někdy půjčím všechny knížky a přečtu je :))


Taky jsi takový blázen do Harryho Pottra ?
Ufonek.net - váš svět zvířátek