Září 2012

,,Je mi to jedno,,

30. září 2012 v 12:35 TT
Ahoj .. Zase jsem se rozhodla napsat článek na téma týdne. Je to můj 2. článek. Téma týdne je: JE MI TO JEDNO.
Tak určitě většina z nás už použila někdy větu ,,JE MI TO JEDNO,,. Já tuhle větu už použila už několikrát. Používám jí třeba, když se mě mamka zeptá co chci k večeři a já jí odpovím: ,,Je mi to jedno,, :D. Někdo tuhle větu používá, třeba, když dostane ve škole nějakou špatnou známku. Řekne je mi to jedno, ale já si myslím, že to teda jedno není :D. Někdo se nás na něco zeptá na něco a my mu odpovíme je mi to jedno, ale ve skutečnosti nám to jedno není...

Outfit 10

27. září 2012 v 17:37 Outfity
Čáqo .. Mám tu zase nějaký ten outfit .. :) .. Ty šaty jsou prostě úžasný !! :P

LÍBÍ SE TI TYTO ŠATY?

Nákupy za září

25. září 2012 v 17:41 Andy
Ahoj .. Tady je co jsem si teď v září koupila :))

- TAŠKA - Značka Londsale .. Cena: 69 Kč. Potřebovala jsem něco na tělocvik, tak jsem si koupila tuhle tašku.
- KORÁLE- Korále jsem kupovala u vietnamců. Stály asi 39 Kč. Všechno bylo v jednom náušnice, korále na krk i na ruku.
- PLEŤOVÁ MASKA- Objednávala jsem si jí z Avonu. Stála myslím, že 85Kč. Používá se na černé tečky. Ještě si chci koupit na akné.

Nickelback Lullaby

24. září 2012 v 16:50 Music♪♫
Ahojte... Znáte někdo písničku Nickelback Lullaby ?♥


Jaký je Váš názor na tuhle písničku ?

PNG Srdíčko 0.1

22. září 2012 v 16:41 Graphics
Čáááu .. Někdy o prázdninách jsem zkoušela udělat PNG Srdíčko. Dělala jsem to v programu PhotoFiltre Studio X a podle jednoho videa na youtube. Jedna holka v tom videu to totiž popisuje jak takové srdíčko udělat. Takhle dopadlo. Jinak až budu mít někdy čas udělám zase nějaké a určitě je sem dám :))


Avon oční stíny

21. září 2012 v 18:01 Kosmetika
Značka: Avon
Cena: To už si nepamatuji, ale drahé to nebylo
Je na tom dobré, že je to udělaný jako tekuté stíny a pak taková tužka nebo jak to říct.


Já věřím na víly! A jo a jo a jo!

20. září 2012 v 17:00 TT
Ahoj .. Rozhodla jsem se, že napíši článek na téma Já věřím na víly! A jo a jo a jo! Rozhodla jsem se ho napsat, protože se mi zrovna tohle téma zalíbilo :).
Já na víly nevěřím, ale když jsem byla menší, tak jsem na ně věřila. Věřila jsem na to, že prostě někde je nějaká země, kde jsou víly, které bydlí v takových malých krásných domečkách a dětem plní přání. Postupem času jsem ale na tohle přestala věřit. Určitě existují nějací lidé, kteří na ně věří. Většinou to spíš budou malé děti. Určitě jste viděli film Petr Pan tam taky byla víla, nebo animovaná pohádka Zvonilka. Já na Petra Pana koukala strašně moc ráda, líbil se mi ten film. Teď už jsem ho dloooouho neviděla. Vždycky jsem si přála, aby se u mě objevila nějaká víla a ta mi splnila moje přání. Představovala jsem si je jako malé, hodné bytosti, které mají na sobě nějaké jednobarevné krásné šaty, dlouhé rozpuštěné vlasy a v ruce nějakou kouzelnou hůlku, ale když si něco o vílách vyhledáte na internetu tak se dozvíte i něco víc o nich :). Dozvíte se třeba, že je více druhů víl, některé hodné nebo zlé ...


School..

16. září 2012 v 15:01
Tak už máme 2 týdny ve škole za sebou. Docela to utíká. Jinak chodím do prváku na střední školu a musím říct, že je to jiný než na základce. Už jsme psali hned první test a to z chemii. No učila jsem se, takže to dopadne snad dobře :). Jinak zítra píšem z fyziky :/. Snad nedostanu nějakou špatnou známku. V úterý až do středy jedem na seznamovák. Moc se mi tam nechce nejradši bych zůstala doma, ale zase lepší než se učit :DD. Přijdu třeba o ájinu, fyziku, stroje a zařízení ( strašně nudnej předmět) :D a tak. Ve čtvrtek hned máme praxi takže paráda. Jedem na brigádu na bramobry :DD. Tak jsem vědavá no musela jsem si pořídit i montérky :DDDD. Jinak se už ase těším na další víkend :))
A co vy? Jak vám to zatím jde ve škole :D ?


°Můj Outfit 0.1°

15. září 2012 v 16:01 Outfity
Zdarec, mám tu pro vás můj outfit :).
Tílko- 250Kč
Třičtvrťáky- 250-350 Kč
Barvy- neonové


Rekonstrukce blogu

15. září 2012 v 14:03 Blog a vše kolem něj
Zdarec .. Tak pár informací. Přes tenhle víkend a ještě možná i příští bude na blogu REKONSTRUKCE. Co to zanamená ?

- Nový Layout
- Nové články
- Nové outfity
- Promazávání starých článku + u některých nějaká možná úprava
- Nová grafika
- Náběr nových Affs + promazávání starých
Ufonek.net - váš svět zvířátek